środa, 1 października 2014

Najbardziej nie lubię...- Najbardziej boję się...

Witam was kochani. 
Długo myślałam nad dzisiejszą notką i dopiero przy odkurzaniu, postanowiłam napisać notkę pod tytułem ,, Czego najbardziej nie lubię, a czego się boję.?", no więc nie przedłużając zaczynamy.

Najbardziej nie lubię.:
~~ gdy ktoś bawi się moimi włosami
~~ gdy ktoś robi mi zdjęcie
~~ gdy nie mogę obejrzeć moich ulubionych seriali 
~~ gdy mam na coś ochotę, ale nie wiem na co 
~~ gdy coś nie idzie po mojej myśli 
~~ gdy coś mi się nie udaje 

Najbardziej boję się.:
~~ śmierci 
~~ mysz 
~~ dużych pająków 
~~ robaków 
~~ pszczół (jestem na nie uczulona)
~~ zastrzyków
~~ burzy 
~~ myśli o samotności 
~~ smutku 

No i to tyle z tego czego się boję, czy czego nie lubię. 
Następna notka, już we wtorek. 


A wy czego najbardziej się boicie.??