środa, 1 października 2014

Najbardziej nie lubię...- Najbardziej boję się...

Witam was kochani. 
Długo myślałam nad dzisiejszą notką i dopiero przy odkurzaniu, postanowiłam napisać notkę pod tytułem ,, Czego najbardziej nie lubię, a czego się boję.?", no więc nie przedłużając zaczynamy.

Najbardziej nie lubię.:
~~ gdy ktoś bawi się moimi włosami
~~ gdy ktoś robi mi zdjęcie
~~ gdy nie mogę obejrzeć moich ulubionych seriali 
~~ gdy mam na coś ochotę, ale nie wiem na co 
~~ gdy coś nie idzie po mojej myśli 
~~ gdy coś mi się nie udaje 

Najbardziej boję się.:
~~ śmierci 
~~ mysz 
~~ dużych pająków 
~~ robaków 
~~ pszczół (jestem na nie uczulona)
~~ zastrzyków
~~ burzy 
~~ myśli o samotności 
~~ smutku 

No i to tyle z tego czego się boję, czy czego nie lubię. 
Następna notka, już we wtorek. 


A wy czego najbardziej się boicie.?? 

4 komentarze:

  1. Wez ja to najbardziej sie boje pajakow, kazdych wrrrr ;-;

    OdpowiedzUsuń
  2. aj no i zapraszam do siebie http://thatlifeinspirations.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo fajny, estetyczny i ciekawy blog, 3maj się :)
    zapraszam do mnie ;) http://rzezniiik.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Najbardziej boję się śmierci, wysokosci i przede wszystkim samotności...
    Niesamowity blog!



    http://rymowanemysli.blogspot.com/ Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz i za każdą obserwację dziękuję ♥♥ !