<1> Telefon
Zawsze mam go ze sobą, nie ważne gdzie idę. Jest dla mnie ważną rzeczą, ponieważ właśnie nim robię zdjęcia na bloga (niestety nie posiadam aparatu).
<2> Muzyka
Nie ważne jaki mam humor słucham jej, wtedy zapominam o wszystkim, po prostu się wyłączam.
<3> Pomadka
Konkretnej nie posiadam. Ogólnie chyba mam ich 4-5, która jest najbliżej tą biorę ;)
<4> Facebook
Spędzam siedząc w nim około 2, czasem 3 godziny, nie wiem co tam robię. Piszę z koleżankami, przeglądam różne strony i tak jakoś czas mija.
<5> Herbatka
Zwykłą herbatę ekspresową pije około 4-5 razy na dzień, a owocową tak z 2 razy. Uwielbiam usiąść z cieplutką herbatą przed telewizor czy komputer i ją pić.
A wy nie możecie żyć bez jakiś rzeczy?


