środa, 1 października 2014

Najbardziej nie lubię...- Najbardziej boję się...

Witam was kochani. 
Długo myślałam nad dzisiejszą notką i dopiero przy odkurzaniu, postanowiłam napisać notkę pod tytułem ,, Czego najbardziej nie lubię, a czego się boję.?", no więc nie przedłużając zaczynamy.

Najbardziej nie lubię.:
~~ gdy ktoś bawi się moimi włosami
~~ gdy ktoś robi mi zdjęcie
~~ gdy nie mogę obejrzeć moich ulubionych seriali 
~~ gdy mam na coś ochotę, ale nie wiem na co 
~~ gdy coś nie idzie po mojej myśli 
~~ gdy coś mi się nie udaje 

Najbardziej boję się.:
~~ śmierci 
~~ mysz 
~~ dużych pająków 
~~ robaków 
~~ pszczół (jestem na nie uczulona)
~~ zastrzyków
~~ burzy 
~~ myśli o samotności 
~~ smutku 

No i to tyle z tego czego się boję, czy czego nie lubię. 
Następna notka, już we wtorek. 


A wy czego najbardziej się boicie.?? 

środa, 24 września 2014

Rzeczy bez których nie umiem żyć.

Cześć. Dzisiaj notka o rzeczach bez których życie nie byłoby już takie samo. Nie przeciągam i zaczynam.


<1> Telefon

Zawsze mam go ze sobą, nie ważne gdzie idę. Jest dla mnie ważną rzeczą, ponieważ właśnie nim robię zdjęcia na bloga (niestety nie posiadam aparatu).

<2Muzyka

Nie ważne jaki mam humor słucham jej, wtedy zapominam o wszystkim, po prostu się wyłączam.

<3> Pomadka

Konkretnej nie posiadam. Ogólnie chyba mam ich 4-5, która jest najbliżej tą biorę ;)

<4> Facebook

Spędzam siedząc w nim około 2, czasem 3 godziny, nie wiem co tam robię. Piszę z koleżankami, przeglądam różne strony i tak jakoś czas mija.

<5> Herbatka

Zwykłą herbatę ekspresową pije około 4-5 razy na dzień, a owocową tak z 2 razy. Uwielbiam usiąść z cieplutką herbatą przed telewizor czy komputer i ją pić. 

A wy nie możecie żyć bez jakiś rzeczy? 

czwartek, 18 września 2014

Czego nie lubię na innych blogach.

Cześć.!
Wiem że ten temat bardzo często się pojawia na blogach, ale pomyślałam że u mnie takiej notatki nie może zabraknąć. 
Dzisiejszą notkę postanowiłam napisać o tym czego najbardziej nie lubię w blogach. Nie przedłużam.



# Muzyka na blogach 

No kochani, chyba nie tylko mnie to denerwuje, często mam słuchawki na uszach nawet jeżeli niczego nie słucham, a tu nagle coś zaczyna mi lecieć. 

# Weryfikacja obrazkowa

No przecież jak ja po przeczytaniu notki, chce napisać pozytywny komentarz i widzę że muszę wpisywać jakieś cyferki to od razu wychodzę, nawet jeżeli to co przeczytałam mi się spodobało. 
Po co w ogóle jest taka weryfikacja.?

# Emotikonki

Nie używajcie przy każdym zdaniu ,, :), ;), xD, ^>^ itd." to czytelnika zniechęca i mi przeszkadza w czytaniu i jeżeli czytam i widzę że te minki są w każdym zdaniu to doczytam posta, ale o komentarzy (pozytywnym) wtedy nie liczcie.

# Posty są nieregularnie

Nie lubię jeżeli posty na blogu są nieregularnie i blogerka/bloger sobie nie ustawił takiego planu kiedy będzie dodawał posty. Wiem że może coś się nie udać i nie będziemy mogli napisać notki, ale myślę że powinniśmy się starać o to aby notatki były regularnie.
*
*
*
To na tyle z tego czego nie lubię, myślę że połowa z was ma podobne zastrzeżenia co blogów. 
Piękna Selena *-*

A wy czego nie lubicie w blogach?

poniedziałek, 15 września 2014

Wierzyć prognozie pogody?

Hej.
Dzisiaj była śliczna pogoda, a ja w domu chora -,- Już od środy nie chodzę do szkoły, mam nadzieje że za 2 dni już pójdę. Taka pogoda ma być już zawsze! Niestety jak ostatnio oglądałam prognozę pogody już jutro ma być bardzo brzydko i ma padać, co jest najśmieszniejsze potem przełączyłam na kolejny program (nie będę tutaj wymieniać jaki, ponieważ żadnego kanału telewizyjnego nie chcę obrazić), tam też była prognoza pogody, więc posłuchałam, a tam pokazują że jutro ma być pięknie słonecznie tak jak dzisiaj. 
No i komu tu wierzyć??
Moje zdanie jest takie:
Niestety nie wierze prognozie pogody, ponieważ już często się na niej zawiodłam i odwoływałam różne spotkania, ponieważ w prognozie mówiono że będzie padać, a potem okazuje się że jednak słoneczko. Teraz kiedy wstaję rano, staram się ocenić jaka pogoda może być. Oczywiście nie zawsze mi to wyjdzie, ponieważ pogoda się zmienia, ale myślę że meteorolodzy mają takie sprzęty że tą pogodę mogą przewidzieć, ja bez sprzętu często dobrze prorokuję. Więc podsumowując ja w prognozę pogody nie wierzę. 


A wy co myślicie? Wierzycie prognozie pogody?

niedziela, 14 września 2014

Początki

Hej :)
Oto pierwszy post na tym blogu, no to może opowiem coś o sobie?
Mam na imię Asia, ale przezywają mnie Lala. Po wakacjach idę do 1 gimnazjum. Mam 3 wielkie pasje:
* blogowanie
* czytanie książek 
* grafika komputerowa 
Na moje szczęście, a czasem nieszczęście mam rodzeństwo, starsze, które się już wyprowadziło. Mam różne poglądy na różne tematy i własnie chciałam się z wami tym podzielić. Mój ulubiony serial to " Barwy Szczęścia", lubię też oglądać "Dlaczego Ja?" i tym podobne. Uwielbiam jeść ciastka. Jestem Selenators, Lovatics i V- Lovers. Zdjęć moich, czyli mojej twarzy na tym blogu nie znajdziecie, ponieważ jakoś nie jestem super piękna i nie chce chwalić się sobą. Nie jestem jakaś wielce bogata, nie mam pięknego domu, ale mam coś o wiele cenniejszego zdrową rodzinę, przyjaciół. To w życiu jest najważniejsze. 
Czytając mojego bloga dowiecie się jak wygląda moje życie, o czym myślę i jak ja spostrzegam świat. 


Zapraszam :)