Długo myślałam nad dzisiejszą notką i dopiero przy odkurzaniu, postanowiłam napisać notkę pod tytułem ,, Czego najbardziej nie lubię, a czego się boję.?", no więc nie przedłużając zaczynamy.
Najbardziej nie lubię.:
~~ gdy ktoś bawi się moimi włosami
~~ gdy ktoś robi mi zdjęcie
~~ gdy nie mogę obejrzeć moich ulubionych seriali
~~ gdy mam na coś ochotę, ale nie wiem na co
~~ gdy coś nie idzie po mojej myśli
~~ gdy coś mi się nie udaje
Najbardziej boję się.:
~~ śmierci
~~ mysz
~~ dużych pająków
~~ robaków
~~ pszczół (jestem na nie uczulona)
~~ zastrzyków
~~ burzy
~~ myśli o samotności
~~ smutku
No i to tyle z tego czego się boję, czy czego nie lubię.
Następna notka, już we wtorek.
A wy czego najbardziej się boicie.??


