środa, 24 września 2014

Rzeczy bez których nie umiem żyć.

Cześć. Dzisiaj notka o rzeczach bez których życie nie byłoby już takie samo. Nie przeciągam i zaczynam.


<1> Telefon

Zawsze mam go ze sobą, nie ważne gdzie idę. Jest dla mnie ważną rzeczą, ponieważ właśnie nim robię zdjęcia na bloga (niestety nie posiadam aparatu).

<2Muzyka

Nie ważne jaki mam humor słucham jej, wtedy zapominam o wszystkim, po prostu się wyłączam.

<3> Pomadka

Konkretnej nie posiadam. Ogólnie chyba mam ich 4-5, która jest najbliżej tą biorę ;)

<4> Facebook

Spędzam siedząc w nim około 2, czasem 3 godziny, nie wiem co tam robię. Piszę z koleżankami, przeglądam różne strony i tak jakoś czas mija.

<5> Herbatka

Zwykłą herbatę ekspresową pije około 4-5 razy na dzień, a owocową tak z 2 razy. Uwielbiam usiąść z cieplutką herbatą przed telewizor czy komputer i ją pić. 

A wy nie możecie żyć bez jakiś rzeczy? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz i za każdą obserwację dziękuję ♥♥ !