niedziela, 14 września 2014

Początki

Hej :)
Oto pierwszy post na tym blogu, no to może opowiem coś o sobie?
Mam na imię Asia, ale przezywają mnie Lala. Po wakacjach idę do 1 gimnazjum. Mam 3 wielkie pasje:
* blogowanie
* czytanie książek 
* grafika komputerowa 
Na moje szczęście, a czasem nieszczęście mam rodzeństwo, starsze, które się już wyprowadziło. Mam różne poglądy na różne tematy i własnie chciałam się z wami tym podzielić. Mój ulubiony serial to " Barwy Szczęścia", lubię też oglądać "Dlaczego Ja?" i tym podobne. Uwielbiam jeść ciastka. Jestem Selenators, Lovatics i V- Lovers. Zdjęć moich, czyli mojej twarzy na tym blogu nie znajdziecie, ponieważ jakoś nie jestem super piękna i nie chce chwalić się sobą. Nie jestem jakaś wielce bogata, nie mam pięknego domu, ale mam coś o wiele cenniejszego zdrową rodzinę, przyjaciół. To w życiu jest najważniejsze. 
Czytając mojego bloga dowiecie się jak wygląda moje życie, o czym myślę i jak ja spostrzegam świat. 


Zapraszam :)

1 komentarz:

  1. Powodzenia w dalszym blogowaniu! :)
    http://kamillyxo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz i za każdą obserwację dziękuję ♥♥ !