Wiem że ten temat bardzo często się pojawia na blogach, ale pomyślałam że u mnie takiej notatki nie może zabraknąć.
Dzisiejszą notkę postanowiłam napisać o tym czego najbardziej nie lubię w blogach. Nie przedłużam.
# Muzyka na blogach
No kochani, chyba nie tylko mnie to denerwuje, często mam słuchawki na uszach nawet jeżeli niczego nie słucham, a tu nagle coś zaczyna mi lecieć.
# Weryfikacja obrazkowa
No przecież jak ja po przeczytaniu notki, chce napisać pozytywny komentarz i widzę że muszę wpisywać jakieś cyferki to od razu wychodzę, nawet jeżeli to co przeczytałam mi się spodobało.
Po co w ogóle jest taka weryfikacja.?
# Emotikonki
Nie używajcie przy każdym zdaniu ,, :), ;), xD, ^>^ itd." to czytelnika zniechęca i mi przeszkadza w czytaniu i jeżeli czytam i widzę że te minki są w każdym zdaniu to doczytam posta, ale o komentarzy (pozytywnym) wtedy nie liczcie.
# Posty są nieregularnie
Nie lubię jeżeli posty na blogu są nieregularnie i blogerka/bloger sobie nie ustawił takiego planu kiedy będzie dodawał posty. Wiem że może coś się nie udać i nie będziemy mogli napisać notki, ale myślę że powinniśmy się starać o to aby notatki były regularnie.
*
*
*
To na tyle z tego czego nie lubię, myślę że połowa z was ma podobne zastrzeżenia co blogów.
![]() |
| Piękna Selena *-* |
A wy czego nie lubicie w blogach?

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Za każdy komentarz i za każdą obserwację dziękuję ♥♥ !