czwartek, 18 września 2014

Czego nie lubię na innych blogach.

Cześć.!
Wiem że ten temat bardzo często się pojawia na blogach, ale pomyślałam że u mnie takiej notatki nie może zabraknąć. 
Dzisiejszą notkę postanowiłam napisać o tym czego najbardziej nie lubię w blogach. Nie przedłużam.



# Muzyka na blogach 

No kochani, chyba nie tylko mnie to denerwuje, często mam słuchawki na uszach nawet jeżeli niczego nie słucham, a tu nagle coś zaczyna mi lecieć. 

# Weryfikacja obrazkowa

No przecież jak ja po przeczytaniu notki, chce napisać pozytywny komentarz i widzę że muszę wpisywać jakieś cyferki to od razu wychodzę, nawet jeżeli to co przeczytałam mi się spodobało. 
Po co w ogóle jest taka weryfikacja.?

# Emotikonki

Nie używajcie przy każdym zdaniu ,, :), ;), xD, ^>^ itd." to czytelnika zniechęca i mi przeszkadza w czytaniu i jeżeli czytam i widzę że te minki są w każdym zdaniu to doczytam posta, ale o komentarzy (pozytywnym) wtedy nie liczcie.

# Posty są nieregularnie

Nie lubię jeżeli posty na blogu są nieregularnie i blogerka/bloger sobie nie ustawił takiego planu kiedy będzie dodawał posty. Wiem że może coś się nie udać i nie będziemy mogli napisać notki, ale myślę że powinniśmy się starać o to aby notatki były regularnie.
*
*
*
To na tyle z tego czego nie lubię, myślę że połowa z was ma podobne zastrzeżenia co blogów. 
Piękna Selena *-*

A wy czego nie lubicie w blogach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz i za każdą obserwację dziękuję ♥♥ !