Dzisiaj była śliczna pogoda, a ja w domu chora -,- Już od środy nie chodzę do szkoły, mam nadzieje że za 2 dni już pójdę. Taka pogoda ma być już zawsze! Niestety jak ostatnio oglądałam prognozę pogody już jutro ma być bardzo brzydko i ma padać, co jest najśmieszniejsze potem przełączyłam na kolejny program (nie będę tutaj wymieniać jaki, ponieważ żadnego kanału telewizyjnego nie chcę obrazić), tam też była prognoza pogody, więc posłuchałam, a tam pokazują że jutro ma być pięknie słonecznie tak jak dzisiaj.
No i komu tu wierzyć??
Moje zdanie jest takie:
Niestety nie wierze prognozie pogody, ponieważ już często się na niej zawiodłam i odwoływałam różne spotkania, ponieważ w prognozie mówiono że będzie padać, a potem okazuje się że jednak słoneczko. Teraz kiedy wstaję rano, staram się ocenić jaka pogoda może być. Oczywiście nie zawsze mi to wyjdzie, ponieważ pogoda się zmienia, ale myślę że meteorolodzy mają takie sprzęty że tą pogodę mogą przewidzieć, ja bez sprzętu często dobrze prorokuję. Więc podsumowując ja w prognozę pogody nie wierzę.
A wy co myślicie? Wierzycie prognozie pogody?

Nie wierzę. W sobotę miało być brzydko i zrezygnowaliśmy z ogniska klasowego, a było pięknie :c
OdpowiedzUsuńhttp://sapphireblog1.blogspot.com/
Prognozy pogody często kłamią. U mnie cały tydzień jest ładnie, a ponoć miało być zimno i deszczowo :)
OdpowiedzUsuńmatrelsy.blogspot.com
Niestety, trzeba samemu ogarniać pogodę na bierząco ;//
OdpowiedzUsuńZapraszam :)
http://polroczniakk.blogspot.com/